Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Taner Güngör Kimdir?

Doğum Tarihi: 04 Aralık 1972
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Yay
Meslek: TV sunucusu
Taner Güngör Kimdir?

Muhabir-sunucu

Taner Güngör, 4 Aralık 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Taner Güngör, uzun yıllardır magazin muhabirliği yapmasının yanı sıra Sütaş ve Turkcell’in reklam filmlerinde rol aldı.

Yıllardır televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan kah mimikleriyle kah yorumlarıyla ve neşeli karekteriyle hepimizin sevgisini, kazandı.

Taner Güngör, 2005 yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı yönetmenliğini Necmi Yapıcı’nın yaptığı “Sonradan Görme” adlı dizide Metin Şentürk, Asuman Krause, Necmi Yapıcı, Esra Akkaya, Şoray Uzun ile beraber rol aldı.

2010 yılında Çağla Şikel ile birlikte “Şehirler Yarışıyor” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

SPONSOR REKLAM

TV8 ekranlarında 2012 yılında yayınlanan, Afrika’nın beşiği Kenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Helin Avşar ve Ertem Şener ile birlikte yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

2013 yılında TV8’de “Para Konuşur” adlı programı sundu. Ekim 2016 tarihinden itibaren 360 ekranlarında “Tanerle Çılgın Sorular” adlı programı yapmaya başladı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2005 – Sonradan Görme (Gültekin) (TV Dizisi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar