Sitemizde 6203 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Stella Maxwell Kimdir?

Doğum Tarihi: 15 Mayıs 1990
Doğum Yeri: Brüksel, Belçika
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Boğa
Meslek: Model
Stella Maxwell Kimdir?
Victoria-s Secret modelidir.

Stella Maxwell, 15 Mayıs 1990 tarihinde Kuzey İrlandalı bir çiftin kızı olarak Brüksel, Belçika’da doğmuştur. Annesi Stella Maynes, babası Maurice Maxwell’dir. Helen Maxwell, Martin Maxwell, Patrick Maxwell adlarında kardeşleri vardır. Stella Maxwell, önce Quenn Margaret Koleji’ni, ardından Otago Üniversitesi’ni bitirdi.

Stella Maxwell, 13 yaşına kadar Belçika’da yaşadıktan sonra diplomat olan babasının yeni görevi nedeniyle ailesiyle birlikte Canberra, Avustralya’ya taşındılar. Bir sene de burada yaşadıktan sonra 14 yaşında iken, Yeni Zelanda’ya Wellington’a taşındılar. Ancak üniversite yıllarında tüm hayatını değiştirecek bir olay yaşadı ve bir ajans sahibi tarafından keşfedildi.

Stella Maxwell’in ilk moda şovu olarak podyumdaki ilk adımlarını 2009 yılı sonbahar-kış sezonunda Charles Anastase defilesinde attı. Bu defileyi Osman Yousefzada, Mara Hoffman, Fashion East, Luella, Giles, Jeremy Scott, Marc Jacobs, Moschino, Chanel, Fendi ve Balmain gibi modacıların şovları izledi.

2014 yılında Victoria-s Secret için defilede yürüdü ve 2015 yılında Victoria-s Secret’in meleği oldu. ABD’de Los Angeles ve New York’ta birer evi bulunan modelin hayatı yoğun seyahatlerle, iki şehir arasında mekik dokuyarak geçiyor.

Stella Maxwell, ayrıca H & M, Urban Outfitters, Puma ve Ermanno Scervino için reklam kampanyalarının yanı sıra Glamour, Elle ve Vogue’daki fotoğraf çekimleri için kamera karşısına geçti.

Boyu 1.75 cm olan, 54 kilogram ağırlığındaki Stella Maxwell düzenli spor yapıyor. Ama diyetle arası pek iyi değil.

Lezbiyen olduğunu açıklayan Aralık 2016 ayından beri Stella Maxwell, Kristen Stewart ile aşk yaşıyor.

Biyografide Hata Var

Yorumlar