Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Şebnem Bamsey Kimdir?

Doğum Tarihi: -
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Şebnem Bamsey Kimdir?

Şebnem Bamsey, İstanbul’da doğmuştur. İngiltere’de yaşamaktadır. İngiltere’de 15 yıl yaşayan Şebnem Bamsey, ‘Academy of Contemporary Music and Dance’ okulunda sahne performansları eğitimi aldı. Ardından da 15 kişilik İngiliz ekipten oluşan bir müzikalde yer aldı ve şarkı söyledi. 12 yıl Londra ve çevresindeki dans okulları ve spor salonlarında bayanlara oryantal dans dersleri verdi. Kendi kurduğu gurupları ile İngiltere’nin çesitli yerlerinde, festivallerde, yardım amaçlı organizasyonlarda ve basın organizasyonlarında, oluşturduğu dans koreografileri ve performanslarla yer aldı.

Londra’da aldığı şan derslerinin ardından yine Londra’da bir müzik albümü projesine başladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan “İKİ x İKİ” isimli ilk Maxi Single’i Aralık 2014’te satışa sunuldu.

Türkiye’nin en büyük prodüksiyon şirketlerinden birinin oyunculuk akademisinde oyunculuk eğitimine devam etti.

Şebnem Bamsey, 2015 yılında yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı “Yapışık Kardeşler” sinema filminde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve İvana Sert ile beraber oynadı.

SPONSOR REKLAM

Albümleri :
2014 – İki x İki

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Yapışık Kardeşler (Tombul Rus) (sinema)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar