Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Sahra Şaş Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1994
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Sahra Şaş Kimdir?

Sahra Şaş, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kürt kökenlidir.

2013 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde İpek Karapınar, Serhan Yavaş ve Erkam Aydar’ın yer aldığı Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol aldı.

2013 yılında başrolerinde Bülent İnal, Umut Karadağ, Burcu Kara, Özge Özpirinçci’nin başrolde oynadığı “Tatar Ramazan” adlı dizide oynadı.

Sahra Şaş, Mahsun Kırmızıgül’ün yapım şirketi Boyut Film yapımcılığında ve yönetmen Aydın Bulut tarafından Tatvan ve civarında 2 bölümü çekilen başrolde Deniz Çakır, Kadir Doğulu ile Elçin Sangu’nun başrolde olduğu “Aşkın Dili Yok” adlı dizinin kadrosunda yer aldı, fakat dizi için kanal bulunamayınca proje rafa kalktı.

SPONSOR REKLAM

12 Kasım 2015 tarihinde Star TV’de başlayacak olan, yapımcı Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği, ‘Kösem Sultan’ dizisinde Safiye Sultan’ı Hülya Avşar canlandıracak. Kösem Sultan’ı ise Beren Saat canlandıracak. Ekin Koç’un canlandırdığı I. Ahmet’in eşi olacak olan Kösem Sultan’ın çocukluğunu ve gençliğini Yunan oyuncu Anastasia Thsilimpou 9 bölüm canlandıracak. Sahra Şaş’da bu dizide Dilber adlı bir karakteri canlandıracaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Kösem Sultan (Dilber) (TV Dizisi)
2015 – Aşkın Dili Yok (TV Dizisi)
2013 – Tatar Ramazan (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Adını Kalbime Yazdım (Ceylan) (TV Dizisi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar