Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Murat Ceylan Kimdir?

Doğum Tarihi: 15 Mayıs 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Boğa
Murat Ceylan Kimdir?

Survivor yarışmacısı

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü 3. Sınıfta lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka bir çok spor dalıyla da yakından ilgilenen Murat 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile uğraşmaktadır. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı binicilik yapmaktadır.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı’nın Hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Ümit Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Bozok Gören, Dağhan Külegeç, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Gül Fakı, Hilmi Cem İntepe, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Survivor 2013’ün gönüllüler takımında yer alan Murat’ın Survivor’a giriş sloganı şöyle: “Kazanmak için gücümü sonuna kadar harcarım.”

SPONSOR REKLAM

Hilmi Cem İntepe’nin birinci olduğu yarışmada Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

Murat Ceylan, 17 Eylül 2014 tarihinde TV8’de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek çok zevkli bir yarışmada Almeda Abazi ile yarışacak.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar