Sitemizde 6328 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Mine Çetinkaya Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1992
Doğum Yeri: Ankara
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Meslek: Sporcu
Mine Çetinkaya Kimdir?
İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Mine Çetinkaya, 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. 175 cm. boyunda ve 52 kilo olan Mine Çetinkaya, Ankara’da yaşamaktadır. Üniversiteden Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu olan model, şu anda fitness ve pilates eğitmenliği yapmaktadır.

Mine Çetinkaya, Best Model 2016 yarışmasına da katılmış ve finalistlerinden olmuştur. Kendi branşı voleybol olan sporcu, basketbol maçlarını izlemekten büyük keyif aldığını söylüyor. Düzenli olarak fitness ve pilates yaparak kendini formda tutuyor.

Mine Çetinkaya, 23 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına girdi. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Merve Sevin, Duygu Çevik, Aylin Ençok, Selin Ençok, Dilara Taşkın, Gülce Lale, Çağla Sarıoğlu, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

25 Ocak 2017 tarihinde sağlık sorunları nedeniyle yarışmadan ayrıldı.

Biyografide Hata Var

Yorumlar