Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Melike Çamlıoğlu Kimdir?

Doğum Tarihi: 19 Mart 1997
Doğum Yeri: Keçiören, Ankara
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Balık
Melike Çamlıoğlu Kimdir?

8 Şubat 2016 tarihinde başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı.

Melike Çamlıoğlu, 19 Mart 1997 tarihinde Ankara Keçiören’de İzmir Tireli anne babanın iki kız çocuğundan küçüğü olarak doğmuştur. Babasının görevi gereği Türkiye’nin birçok yerini tayinlerle gezen Melike Çamlıoğlu öğrenimine birçok yerde başlayıp en son Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesinden mezun oldu.

2015 yılında kazandığı İstanbul, Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünde okumaktadır. Ayrıca olup özel bir kurumundan spikerlik eğitimi almıştır.

Her gün farklı giyinme gibi bir derdi olmadığını söyleyen Melike Çamlıoğlu, gezmeyi çok sever ve “herkesin modası kendine” anlayışına sahip olup üzerine yakışanı giyer. “Pahalı eşyalar tarz olur ” anlayışında değildir.

SPONSOR REKLAM

Melike Çamlıoğlu, 8 Şubat 2016 tarihinde TV 8 ekranlarında yeni yarışmacılarla yeniden başlayan İşte Benim Stilim yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter’in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Hakan Akkaya, ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Bahar Candan, Dicle Turgal, Dilara Rabia Yaşar, Esin Çepni, Melike Çamlıoğlu, Meral Avcı, Özge Sarı, Selay Topçuoğlu, Tuğba İldiz, Yağmur Taktaş, Yeşim Aydın, Zeynep Vuran olacaktır.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar