Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Kerim Savaş Sarı Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1982
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Kerim Savaş Sarı Kimdir?

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı.

Kerim Savaş Sarı, 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise eğitimini İzmir’de yaptıktan sonra üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi Metal Bölümünde okuyarak tamamladı. İlkokulda başladığı karete sporunda siyah kuşak almıştır. 184 cm boyunda ve 82 kilo olan Kerim Savaş Sarı uzak doğu sporlarıyla ve extrem sporlarla da uğraşmaktadır.

Kerim Savaş Sarı, ‘’Ödüllü vücudu’’ ve extream sporlarla renklendirdiği televizyon programları sayesinde pek çok ünlünün bilinmeyen yönlerini ekrana taşımıştır.

Kerim Savaş, KarmaTürk, KarmaLove ve SlowTürk gibi radyolarda radyo programcı yapmaktadır. Hazırladığı romantik programlar ve ses tonuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

SPONSOR REKLAM

18 Nisan 2016 tarihinde TV8 ekranlarında Öykü Serter’in sunumu ile başlayan ve aynı evin içerisinde yaşayacak 6 erkek ve 6 kadın olmak üzere başlangıç itibariyle toplam 12 yarışmacının bulunduğu “Fenomen” adlı yarışmaya katıldı. Fenomen Kadın Yarışmacıları Çiğdem Çelik, Derya Şireci, Simay Tokatlı, Özden Cerrahoğlu, Gül Köseoğlu, Ayşenur Balcı olurken, Fenomen Erkek Yarışmacıları Kerim Savaş Sarı, Muhammet Kayku, Osman Aydın (Fenomen), Onur Yüksel, Okan Yiğit, Serbay Çelikbaş olacak.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar