Sitemizde 6328 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Hazal Şenel Kimdir?

Doğum Tarihi: 18 Ağustos 1992
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Aslan
Hazal Şenel Kimdir?
Hazal Şenel, 18 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Beşiktaş Avcibin İlköğretim okulunda okudu. Liseyi Yeni Levent Lisesinde okudu.

Hazal Şenel, Paten, yüzme ve voleybol gibi sporlar yapmakta ve bale eğitimi almakta ve Halk oyunları ile ilgilenmektedir.

2006 yılında “Selena” adlı dizide (Kıvılcım Aykar) karakterini canlandırırken Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Sinan Çalışkanoğlu, Hakan Altıner, Selda Özbek, Parla Şenol, Ümit Erdim, Gökhan Keser, Serkan Şenalp, Kayhan Yıldızoğlu, Zuhal Topal gibi oyuncularla beraber rol aldı.

2008 yılında Senaristliğini ve yönetmenliğini Gani Müjde’nin yaptığı “Osmanlı Cumhuriyeti” filminde Hamburgercideki deli garson rolünü oynadı. Filmin başrollerinde Ata Demirer, Vildan Atasever, Sümer Tilmaç, Kerem Kupacı, Ruhsar Öcal, Ali Düşenkalkar, Belma Canciğer gibi oyuncular oynadı.

2011 – 2014 yılları arasında “Pis Yedili” adlı dizide Salça karakterini canlandırırken Ayşegül Aldinç, Turan Özdemir, Asuman Dabak, İlkay Akdağlı, Eda Ece, Melis Babadağ, Burak Alkaş, Halil Babür ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Hannas: Karanlıkta Saklanan (Sinema Filmi)
2011 – 2014 – Pis Yedili (Salça)
2010 – Türk Malı (Melodi) (TV Dizisi)
2008 – Osmanlı Cumhuriyeti (Kasiyer) (Sinema Filmi)
2006 – 2009 – Selena (Kıvılcım Aykar) (TV Dizisi)

Biyografide Hata Var

Yorumlar