Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 1

Hande Sarıoğlu Kimdir?

Doğum Tarihi: 19 Eylül 1988
Doğum Yeri: Akçakoca, Düzce
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Başak
Hande Sarıoğlu Kimdir?

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda sunuculuk yapmaktadır.

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce, Akçakoca’da doğmuştur. Bir abisi vardır. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.

Halid Ziya Uşaklıgil’in eserinden uyarlanan, 2010 yılında yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı ve başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor, Nur Fettahoğlu’nun oynadığı “Aşk-ı Memnu” dizisinin son üç bölümünde Nihal ile Behlül’ün düğün organizatörü rolünü oynadı.

Hande Sarıoğlu, 2010 yılında Star TV’de Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında stüdyo dışında çeşitli illerdeki yarışmacıların yanından, evlerinden yayın yaparak ana yayın merkezine görüntü aktararak yarışmacıları bizlere tanıtmıştır.

2011 yılında “Pasaport” Adlı bir yarışma programını Ümit Erdim ile birlikte sundu.

SPONSOR REKLAM

TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Ana Ocağı” programında 30 Kasım 2015 tarihinde yarışan ekipte oldu. Yarışmada eğitmen anne olarak Meltem Açıkel, Zehra Şener ve Ümmiye Koçak görev yapmıştır.

Şubat 2016 ayında TV8’de başlayan ve Sunuculuğunu Hande Sarıoğlu’nun yaptığı “Böyle Çok Daha Güzelsin” adlı programda Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi birlikte jüri üyeliği yapmaktadır.

Filmleri ve Dizileri :
2010 – Aşk-ı Memnu (düğün organizatörü )(Tv.dizisi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar