Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Göktuğ Sevinçli Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1968
Doğum Yeri: -
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Meslek: TV sunucusu
Göktuğ Sevinçli Kimdir?

Spor programı sunucusu. Spor medyasının önemli isimlerindendir.

Göktuğ Sevinçli, 1968 yılında doğmuştur. Galatasaray Lisesinden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur.

Göktuğ Sevinçli, 1990 yılında Star TV’de başladı. Ardından Show TV, Cine 5, Kanal D, Lig TV, TV 8, Cem TV kanallarında yönetici, yapımcı ve sunucu olarak çalıştı. Vegol, Futbol Mahkemesi, Futbol Meydanı, Televole, Highlife gibi ses getiren programları hazırladı.

Uzun yıllar TV8, Kanaltürk ve Beyaz TV gibi kanallarda spor müdürlüğü yaptı. 30 Nisan 2014 tarihinde Artı 1 TV’de “Ve Gol” adlı programını sunmaya başladı.

2011 yılında Beyaz TV’de Beyaz TV Spor Servisi Müdürü görevi yaptı. Aynı zamanda Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın yorumcu olarak katıldıkları Derin Futbol programının da sunuculuğunu yaptı. 2012 yılının Haziran ayında ayrıldı.

SPONSOR REKLAM

7 Şubat 2015 tarihinde Erman Toroğlu ile birlikte sundukları TRT Spor’daki “Futbol Arena” programındaki yorumculuk görevine son verildi.

Göktuğ Sevinçli, 2015 Eylül ayından itibaren, fanatik Fenerbahçeli olan ve futbola düşkünlüğüyle bilinen Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında ilk defa bir spor programı olan futbol ve farklı bakış açılarıyla maçların yorumlanacağı, Güvenç Kurtar ile birlikte “Ve Gool” adlı Pazar geceleri ekrana gelecek olan programı sunacaktır.

Fransızca ve İngilizce bilen Göktuğ Sevinçli, evlidir ve iki çocuğu vardır.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar