Sitemizde 6328 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Esin Çevik Kimdir?

Doğum Tarihi: 17 Mayıs 1975
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Boğa
Esin Çevik Kimdir?
“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Esin Çevik, 17 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Trabzonludur. 164 cm. boyunda ve 48 kilo olan Esin Çevik, Marjinal tarzıyla dikkatleri üzerine çekmekte ve bir çocuk sahibidir.

Esin Çevik, stilistlik işi ile uğraşmaktadır.

15 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

İşte Benim Stilim 18 Aralık 2016 Pazar günü yayınlanan eleme bölümünde Tuğba Çiğdem’in elenmesinin ardından Çağla Sarıoğlu yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim’e katıldı.

22 Ocak 2017 tarihinde Esin Çevik İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasından elendi.

Biyografide Hata Var

Yorumlar