Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Emel Özkızıltaş Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1986
Doğum Yeri: -
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Emel Özkızıltaş Kimdir?

Tv.8 2. sezon Bu Tarz Benim yarışmacısıdır.

Emel Özkızıltaş, 1986 yılında doğmuştur. Uçak kabin memurluğu görevi yapmaktadır.

Daha önce şarkıcı Abdullah Yıldız’ın Mektup şarkısına çektiği klipte rol almış olan Emel Özkızıltaş, Kanal D’de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmaya da katılmıştır.

Emel Özkızıltaş, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı. Yaptığı Türkan Şoray taklidi çok beğenildi. Safiye Soyman ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Programın Yeni Sezon Eleme Gecesi’nde ünlü modacı Erol Albayrak defilesi de yapıldı.

SPONSOR REKLAM

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Bahar Olgun, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.

3 Nisan 2015 cuma akşamı yapılan İşte Benim Stilim yarışması finalinde Emel Özkızıltaş birinci oldu ve 100 bin liralık ödülü kazandı.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar