Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Elçin Kayadibi Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1986
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Meslek: Dizi Oyuncusu
Elçin Kayadibi Kimdir?

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Elçin Kayadibi, 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Sivaslıdır. Yarışmaya İstanbul, Bahçeşehir’den katılmıştır.

İstanbul Etiler’de kalıcı makyaj salonu olan Elçin Kayadibi, daha önce Tvem televizyon kanalında “Magazin M” adlı bir program sunmuş ve iki dizide de rol alarak oyunculuk deneyimi kazanmıştır.

1,82 cm boyunda ve ayakkabı numarası: 40 numara olan Elçin Kayadibi, 2007 Miss Turkey yarışmasına katılmış fakat derece alamamıştır.

Elçin Kayadibi Şenel, evlidir.

Elçin Kayadibi, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

SPONSOR REKLAM

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez’in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Elçin Kayadibi, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Filmleri ve Dizileri :
2007 – Dudaktan Kalbe 1. Sezon (Özge – Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)
2008 – Kayıp Prenses (Bölüm Oyuncusu) (TV Dizisi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar