Sitemizde 6328 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Elçin - Ezgi Akar Kimdir?

Doğum Tarihi: 16 Ağustos 1989
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Aslan
Elçin - Ezgi Akar Kimdir?
“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Elçin – Ezgi Akar, ikizler 16 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuşlardır. Aslen Ordu-Fatsalıdırlar. Lise mezunu olan ikizlerden Ezgi Akar, gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktadır. Daha önce evlenip ayrılan Ezgi Akar, çantadan ve siyah renkten vazgeçemiyor. En büyük hayali dünyayı gezmek. En çok üzen olay arkadaşının iyi ve kötü gününde yanında olmaması. En korktuğu şey ihanet.

Lise mezunu olan Elçin Akar ise vitrin tasarımcısı işinde çalışıyor. Elçin Akar siyah renkten, küpe ve gözlükten vazgeçemiyor.

13 Aralık 2016 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter’in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin Ençok – Selin Ençok kardeşler, Bahar Candan, Tuğba Çiğdem, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

26 Kasım 2016 günü yapılan eleme gecesinde Çağla Şen elenerek yarışmadan ayrılınca, yarışmaya Tuğba Çiğdem girdi. Yağmur Gürgen 2 Aralık 2016 tarihinde elendi, Bahar Candan yarışmaya girdi.

Elçin – Ezgi Akar, 15 Aralık 2016 tarihinde elendi.

Biyografide Hata Var

Yorumlar