Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Duygu Demirdağ Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1987
Doğum Yeri: Bursa
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Meslek: Spiker
Duygu Demirdağ Kimdir?

CNN Türk’te, Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunmaktadır.

Duygu Demirdağ, 1987 yılında, Bursa’da doğmuştur. Bursa, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu.

Duygu Demirdağ, 2010 yılında CNN Türk Haber merkezine katıldı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı Protestoları, Van Depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal olayları takip etti. CNN TÜRK’te hafta içi bültenlerini ve Hafta Sonu Ana Haber bültenini sunuyor.

Toplumun henüz haberdar olmadığı insan hikâyelerinin peşine düştü. “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “İmkansız Vakit Alır”, “Yeni Muhafazakarlar” gibi haber dosyaları hazırladı.

SPONSOR REKLAM

İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ile “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı. İspanyolca’ya hayran ve sadık kaldı. İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişim Yönetimi” alanında yüksek lisans yaptı.

Televizyonculuğa, Uludağ Üniversitesi öğrencisiyken, Bursa’da yayın yapan Line TV’de program yapımcısı ve spiker olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu. “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi “Stanno Tutti Bene”den alan kültür-sanat programı Herkesin Keyfi Yerinde’nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Koşuyor, biyografi kitapları yazıyor, piyano çalıyor, iyi bir anlatıcı olmak istiyor, çocukları çok seviyor, yine koşuyor. İngilizce ve İspanyolca biliyor.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar