Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Derin Mermerci Kimdir?

Doğum Tarihi: 28 Nisan 1981
Doğum Yeri: İstanbul
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Boğa
Derin Mermerci Kimdir?

Magazin dünyasının zengin ve sosyetik insanlarından biridir.

Derin Mermerci, 28 Nisan 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babasının adı Mehmet Ata Mermerci, Annesinin adı Ender Mermerci’dir. Yosun ve Tansa adında iki ablası vardır. Sadullah Sefa ve Ahmet Süha Mermerci adında iki amcası vardır. Babası Mehmet Ata Mermerci Türkiye’nin ilk tekstil kuruluşlarından Akfil Tekstil’in sahibidir. Babası 1992 yılında ölünce geriye 100 milyon dolarlık bir miras bıraktı.

Derin Mermerci, İstanbul’da liseyi Saint Joseph lisesinde okudu, bir ara Boston’a gidip bir yıl orada okudu ve tekrar İstanbul’a dönüp Saint Joseph lisesinden mezun oldu. Sonra da Üniversite için tekrar Amerika’ya gider ve Amerika’da Bryant College’da pazarlama okumuştur. Sonra kaydını Paris’e aldırır ve ‘Design Marketing’ çalışır.

90’ların ortasıyla beraber Ender Mermerci ve üç kızı, cemiyet sayfalarının baş tacı, sosyete dergilerinin rakipsiz kahramanları oldu. Sadece Türkiye değil, Avrupa ve New York sosyetesi de onlardan sorulmaktadır. Davetler günler-geceler sürer, prenseslerden film yıldızlarına her nevi dünya şöhretiyle ahbaplık kurulur… Harcamalarda sınır tanınmaz, en ünlü markaların en hatırlı müşterisi oldular.

Derin Mermerci bir ara Cem Uzan ve daha sonra da Kaan Urgancıoğlu ile ilişkisi yaşadı. Derin Mermerci en sansasyonel ilişkisini Mehmet Germiyanlıgil ile yaşadı.

SPONSOR REKLAM

Derin Mermerci, 27 Eylül 2013 tarihinde Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın ile evlendi.

Kaynak:Biyografi.info

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar