Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Chloe Loughnan Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1992
Doğum Yeri: Blackrock köyü, Cork City, İrlanda
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Meslek: Model
Chloe Loughnan Kimdir?

Şarkıcı Serdar Ortaç ile evlidir.

Chloe Loughnan, 1992 yılında İrlanda’da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğmuştur. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dır. İrlanda üniversitesi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris’te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa’ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.

Paris’te modellik yaparken daha sonra 2011 yılında ziyaret için geldiği İstanbul’da ve Cengiz Abazoğlu defilesinden sonra Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar verdi.

Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol aldı.

Türkiyede bir balık restoranı işletmektedir.

2014 yılında Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli’nin başrollerde oynadığı “Beyaz Karanfil” adlı dizide Berrak karakterini canlandırdı.

SPONSOR REKLAM

Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014 tarihinde şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Nikahını Mustafa Sarıgül’ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül kıydı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel’in yapacağı Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturacak.

Fimleri ve Dizileri :
2014 – Beyaz Karanfil (Berrak) (TV Dizisi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar