Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Chaby Han Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1992
Doğum Yeri: Güney Kore
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Chaby Han Kimdir?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Chaby Han (Çabi), 1992 yılında Güney Kore’de doğmuştur. İstanbul Zeytinburnu’nda yaşamaktadır.

2007 yılında babasının işi nedeni ile ailece Türkiye’ye gelip yerleştiler. Türkçeyi çabuk ve iyi öğrensin diye uluslararası bir okul yerine Türk okuluna gönderildi. Lise bittikten sonra Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümünde öğrenci olarak son sınıfa devam etmektedir.

8 senedir Türkiye’de yaşayan ve Türkçeye hâkimiyetiyle izleyenleri şaşkına çeviren Chaby Han, bu sıralar pek çok internet kullanıcısının karşısına çıkıyor. Tekerleme söylüyor, yalnızca ülkemize ait olan ritüelleri biliyor, hatta Türkçe beste bile yapıyor. Chaby Han, Türkçe yaptığı videolarla internette fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Youtube kanalındaki abone sayısı 30 iken, 2 haftadan az bir sürede 8 bin kişiyi aştı. Ayrıca Chaby Han (Çabi), tam bir Müslüm Gürses hayranıdır.

SPONSOR REKLAM

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar