Sitemizde 6328 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Çağatay Akman Kimdir?

Doğum Tarihi: ?? ?? 1997
Doğum Yeri: Çankırı
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Çağatay Akman Kimdir?
“Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı parçasıyla internette dinlenme rekorları kırmıştır.

Çağatay Akman, 1997 yılında Çankırı’da doğmuştur. Ailesi ile beraber İstanbul Zeytinburnu’nda oturmaktadır. Babası deri işiyle uğraşan Çağatay Akman’ın annesi ev hanımı ve bir ablası vardır. Gitar kursuna giden Çağatay Akman okumakta olduğu Ticaret Meslek Lisesini bitirmeden iki sene üst üste sınıfta kalınca okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Liseyi dışarıdan bitirmek için çalışıyor.

Çağatay Akman, Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça Gece Gölgenin Rahatına Bak ile büyük bir hite ulaşmış 1 günde 300. binden fazla izleyici kitlesine ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 200 Milyon’un üzerinde izlenmiştir. Son dönemlerde medyanını büyük ilgisini çeken Çağatay Akman en son İşte Benim Stilim ve Atv ekranlarında yayınlanan Melih Altınok’un Son Durak haber kuşağı programına katılmıştır. Yaptığı beste ve müziklerle ileride büyük başarılara imza atacağının şimdiden sinyalini vermektedir.

Youtube’da 240 milyon tıklanan “Gece Gölgenin Rahatına Bak” adlı şarkısıyla ortalığı kasıp kavuran Çağatay Akman’ın klibi Youtube’dan telif gerekçesiyle kaldırıldı. Şarkının orjinalinin Anna RF adlı grubun Jump adlı şarkısı olduğu belirtildi. Akman Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Anna RF ile ilgili bir şeyin olmadığı belirtirken klibinin tekrar yayına gireceğini söyledi.

Biyografide Hata Var

Yorumlar