Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Antonio Stokes Kimdir?

Doğum Tarihi: -
Doğum Yeri: Washington DC, ABD.
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Antonio Stokes Kimdir?

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programındadır.

Antonio Stokes, tam adı Antonio Jean Stokes’dir. ABD’nin başşehri Washington DC’de dünyaya gelmiştir. Annesi İtalyan, babası Amerikalı zencidir. Bu sebeple dünyaya Beşiktaşlı olarak geldiğini söylemektedir.

Babası asker olduğu için epeyce gezdiler. En son babasının görevi nedeni ile küçükken İstanbul’a geldiklerinde babası vefat etti. Sonra Amerika’ya döndü. ABD’de Üniversitenin Motor mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteden mezun olduktan sonra tekrar İstanbul’a geldi. Çeşitli kurs ve okullarda İngilizce öğretmenliği yaptı. Okan Üniversitesinde İngilizce öğretmenliği yaptı. Daha sonra Türkiye vatandaşlığına geçti. Antonio Stokes, İstanbul’da bir anaokulunda müdürlük yapmaktadır.

2014 yılında, Antonio Stokes’in Jim karakterini canlandırdığı film içinde film çekme öyküsü olan “Neden Tarkovski Olamıyorum?” filminin yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu üstlenirken, başrolde Tansu Biçer yer alıyor. Diğer rollerde ise Esra Kızıldoğan, Vuslat Saraçoğlu, Menderes Samancılar, Tülay Bursa, Recep Yener, Sacide Taşaner ve Serkan Genç oynadılar.

SPONSOR REKLAM

16 Mart 2015 tarihinde Selçuk Yöntem’in sunduğu “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına Robbie-Lee Valentine ile birlikte yarışmacı olarak katıldı ancak daha ilk soruda elendiler.

21 Mart 2015 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Elin Oğlu” adlı canlı yayınlanan talk-show programını Ömür Varol ve Sinan Çalışkanoğlu beraber sunmaya başladı. Türkiye’de hayatını sürdüren, farklı milletlerden Robbie-Lee Valentine (İngiltere), Allen Hulsey (ABD), Emrach Uskovski (Slovakya), Andrey Polyanin (Rusya), Manuel Reina (İspanya), Danilo Zanna (İtalya), Chaby Han (Çabi) / Han Chang-yub (Güney Kore), Antonio Stokes (ABD), Medoune Niang (Senegal), Masataka Kobayashi (Japonya) ile masaya oturdular.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum?(Jim) (sinemafilmi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar