Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 0

Anna Babkova Kimdir?

Doğum Tarihi: 19 Ekim 1982
Doğum Yeri: Harkov, Ukrayna
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Terazi
Anna Babkova Kimdir?

2006’da Kenan İmirzalıoğlu ile oynadığı “Son Osmanlı Yandım Ali” filmiyle adını duyurdu.

Anna Babkova, 19 Ekim 1982 tarihinde Harkov, Ukrayna’da doğmuştur. Elektrik mühendisi olan babası ve koro yönetmeni olan annesi Kafkasya’dan Ukrayna’ya göç etmişlerdir. Anna Babkova, 5 yaşından müzik eğitimi almaya başlamıştır. Ukrayna’da Üniversitede Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Anna Babkova, 4 dil bilmektedir.

17 yaşından itibaren modellik yapmaya başladı ve tv.de oyuncu olarak görülmeye başladı. 2005 yılında 23 yaşında iken Ukrayna’da güzellik kraliçesi seçildi. İtalya’ya gidip Milano’da modellik yaptı.

24 yaşında iken 2006 yılında Türkiye’den aldığı bir teklif ile gelerek, Suat Yalaz’ın aynı adlı çizgi romanından sinemaya uyarlanan “Son Osmanlı Yandım Ali” sinema filminde Nadya karakterini canlandırırken Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Engin Şenkan, Engin Yüksel, Levent Öktem, İstemi Betil, Emin Boztepe, Öner Erkan ile birlikte oynadı.

Anna Babkova, “Son Osmanlı Yandım Ali” filmi sonrası çalışma izni olmadığı için Türkiye’ye girişi bir yıl yasak edilerek ülkesine gönderildi.

SPONSOR REKLAM

Anna Babkova, 2015 yılının yaz tatilini geçirmek için Bodrum’a geldi By Pablo Otelde kaldı.

Anna Babkova’nın adı Acun Ilıcalı’nın sunacağı 2016 yılındaki “Survivor” için geçmektedir.

Filmleri ve Dizileri :
2006 – Son Osmanlı Yandım Ali (Nadya) (Sinema Filmi)

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar