Sitemizde 3551 Adet Biyografi Bulunmaktadır.
Beğen 1

Aly Eckmann Kimdir?

Doğum Tarihi: 8 Kasım 1990
Doğum Yeri: Washington , Amerika
Ölüm Tarihi: -
Ölüm Yeri: -
Burç: Akrep
Meslek: Model
Aly Eckmann Kimdir?

Fenerbahçe için şarkı söyleyen Alyson Rae Eckmann kimdir? Euroleague’de Fenerbahçe’nin Real Madrid’i mağlup ettiği karşılaşmada yayıncı kuruluşun ekrana getirdiği Aly Eckmann bir anda Türkiye gündemine oturdu. Peki maça damga vuran bu olay taraftar Alyson Rae Eckmann kimdir?

Aly Eckmann (Twitter) kimdir? | Fenerbahçe için şarkı söyleyen Alyson Rae Eckmann kimdir? Euroleague’de Fenerbahçe’nin Real Madrid’i mağlup ettiği karşılaşmada yayıncı kuruluşun ekrana getirdiği Aly Eckmann bir anda Türkiye gündemine oturdu. Peki maça damga vuran bu olay taraftarAlyson Rae Eckmann kimdir?

Euroleague’deki temsilcimiz Fenerbahçe’nin, Real Madrid’i yendiği maçta rejinin ekrana getirdiği Alyson Rae Eckmann isimli model, twitter’da olay yarattı.

FENERBAHÇE İÇİN ŞARKI SÖYLEDİ

THY Avrupa Ligi’ndeki Real Madrid-Fenerbahçe maçında ekrana yansıyan ve görüntüsüyle şöhret olan ABD’li basketbolsever Aly Rae Eckmann Fenerbahçe için yazdığı şarkıyı Twitter üzerinden paylaştı.

Fenerbahçe’nin deplasmanda Real Madrid’i 75-63 yenerek THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’ne yükseldiği tarihi maçta en çok konuşulan isimlerden biri Real Madrid tribününde oturan kadın taraftardı.

SPONSOR REKLAM

Yayıncı kuruluşun sadece 3 saniyeliğine ekrana getirdiği Real Madrid’li güzel sosyal medyada fırtınalar estirdi. Kısa sürede bu taraftarın kim olduğu ortaya çıktı. Türk taraftarlar, Aly Eckman adlı taraftarın sosyal medya hesaplarını buldular ve mention yağmuruna tuttular.

İspanya’da modellik yapıyor

Tam adı Alyson Rae Eckmann olan Amerikalı güzel, Madrid’de yaşıyor ve İspanya’da modellik yapmasının yanı sıra televizyon ekranlarında da yer alıyor. 1990 doğumlu Aly Eckmann, Türk taraftarların attığı tweet’ler sonrası şaşkına uğrarken, atılan tweet’lerin bazılarını sosyal medya hesaplarında paylaştı ve bu ilgiden memnun oldu.

Alyson Rae Eckmann Sosyal Medya Hesapları

Twitter

SPONSOR REKLAM

Kaynak:Biyografi.info

Yorumlar